Esitan küsimuse

Elektririkke likvideerimine

  • Rikkemeeskonna väljakutse
  • Rike on koduses elektrisüsteemis
  • Soovite elektririkke parandamist
Võtke meiega ühendust
Küsi lisainfot
info@elektrilevi.ee

Kui elekter läheb ära, palume Teil kõigepealt välja selgitada, kas tegemist on rikkega Elektrilevi võrgus või elektririkkega Teie koduses elektrisüsteemis.

Rikke põhjuse kindlakstegemist alustage alati oma kodusest elektrisüsteemist. Esimese asjana ei tasu helistada meie rikketelefonile, vaid vaadake majas ringi ja uurige, kas elekter on ära kõikjalt. Seejärel tuleb heita pilk kaitsmetele ja arvestile ning vaadata, kas naabritel on elekter alles. Kui olete lõpuks kindel, et tegemist on rikkega meie võrgus, alles siis helistage rikketelefonile 1343. Kuidas käituda, kui elekter läheb ära, ning mida kontrollida, saate täpsemalt lugeda siit »

  • Kui Teie teate peale sõidab meie rikkemeeskond välja ja kohapeal selgub, et rike on ikkagi Teile kuuluvas korteri- või majasiseses elektrisüsteemis, tuleb Teil väljakutse eest tasuda. Rikkemeeskonna väljakutse maksab 25,40 eurot.
  • Kui rikkebrigaad on kohapeal ja selgub, et rike on Teile kuuluvas elektrisüsteemis, saate soovi korral tellida meilt kohe rikke parandamise. Kõrvaldame hoone elektrisüsteemis oleva rikke. Elektririkke kõrvaldamise hind (75,40 eurot) sisaldab nii rikkemeeskonna väljasõidu hinda kui ka kuni 30 minutit tööd rikke parandamiseks. Iga järgnev 30 minutit maksab 35 eurot ning tasuda tuleb rikke parandamiseks kulunud lisamaterjalide eest.
  • Samuti vahetame soovi korral välja Teile kuuluva õhuliini. Hind 275,4 eurot sisaldab kuni kaks tundi tööd ja maksimaalselt ühe visangu jagu (kuni 40m) ilmastikukindlat õhukaablit ning ka rikkemeeskonna väljasõidu hinda.

Tegemist on turul vabalt saadava teenusega, mille osutamisel Elektrilevi konkureerib kõigi sama teenuse pakkujatega.