Hea klient!

Hetkel on Elektrilevi klienditelefonil pikemad ootejärjekorrad. Vabandame ebamugavuste pärast!

MARU rakendus annab võimaluse kiireks infovahetuseks

● Teata elektrikatkestusest
● Anna märku ohtlikust olukorrast
● Saa infot rikke likvideerimisest
● Aktiveeri rikketeate märguanded

Vaatan lähemalt

Minu võrgulepingud

Sõlmi või lõpeta leping, muuda hinnapaketti

Vaatan võrgulepinguid

Minu tarbimisajalugu

Analüüsi oma tarbimist

Vaatan tarbimisajalugu

Minu liitumised

Jälgi oma liitumiste teekonda, esita uus taotlus

Vaatan töös liitumisi

Minu andmed

Muuda oma kontaktandmeid või telli teavitusi

Vaatan kontaktandmeid

Elektrivõrgu hetkeolukord

Vaata oma kodupiirkonna elektrivarustust ja tutvu soovitustega elektrikatkestuse korral.

Vaatan kaarti Tutvun soovitustega

Elektrilevi

Elektrilevi on Eesti suurim võrguettevõte, tuues elektri kohale pea kõikidesse kodudesse ja ettevõtetesse. Meie ambitsioon on pakkuda klientidele ja ühiskonnale erakordset väärtust suuri võrke efektiivselt koos arendades ja hallates. Meie töö tulemusena muutub elektrivõrguteenus järjest töökindlamaks. 

Loen lähemalt

Uudised

Palume esinduse külastusel järgida lihtsaid reegleid, et hoida ennast ja teisi:

  • Palume haigusnähtudega esindustesse mitte tulla.
  • Külasta võimalusel esindust üksi.
  • Mõtle eelnevalt oma vajadus läbi, et kohapealne protsess sujuks kiiremini.
  • Palume hoida vähemalt 2 meetrist vahemaad teistest inimestest.
  • Palume desinfitseerida käsi ENNE ja PÄRAST kontakti. Desinfitseerimiseks saab kasutada ukse läheduses asuvat desinfitseerimisvahendit või küsi selle asukohta teenindaja käest.
  • Soovitame kasutada meiega suhtlemiseks esmajärjekorras digitaalseid kanaleid.
  • Kontaktid

    Tööpäevadel kell 8-18 abistab kliente meie nõustamiskeskus tel 777 1545 või [email protected].

    Ärikliendid saavad tööpäevadel kell 9.00-17.00 pöörduda ärikliendi telefonil 777 1747 või [email protected].
    Riketest saab teada anda ööpäevaringselt telefonil 1343. Toiminguid saab endiselt teha ka meie iseteeninduses.

    Esmakordselt Eestis on võimalus saada jaotusvõrgu elektriku kutsetunnistus

    30.09.2016

    Täna alustavad esimesed 20 elektrikut aastast jätkuõpet, et saada esimesena Eestis jaotusvõrgu elektriku kutsetunnistus. Töökohapõhise õppe läbiviimiseks on jõud ühendanud Elektrilevi, Eesti Elektritööde Ettevõtjate liit ja Tallinna Polütehnikum.

    Mitmeid aastaid on proovitud tasemeõppes võrguelektriku õpet alustada ning kolme partneri ühisel jõul on täna esimene grupp elektrikuid aastapikkust jaotusvõrgu elektriku 4-nda taseme kutseõppe jätkuõpet alustamas.

    Elektrilevi administratsioonijuhi Mart Maidla sõnul tagab kvaliteetselt tehtud töö ja õiged töövõtted võrguseadmete töökindluse ja vähendavad rikkeid, samuti on tehnilised teadmised ja kogemused vajalikud elektriohu ja traagiliste õnnetuste vältimiseks. “Elektritarbijale väljendub jätkuõppe kasu kasvavas tööde kvaliteedis – võrgutööd saavad tehtud ja rikked kõrvaldatud kiiremini ning tänu õigetele ja ühtlustatud töövõtetele on tulemus kestvam” lisas Maidla.

    “Juba töötavatele elektrikutele kvaliteetse jätkuõppe pakkumine on väga oluline, kuna koolipingis võrguelektrike ei õpetata. Mehed, kes praegu töötavad, omandasid teadmised nende kõrvalt, kes nõukogude ajal olid jaotusvõrgu elektriku kutset õppinud. Aga töötajalt töötajale kogemuste ülekandmisel ei ole tagatud süsteemsus, kvaliteet ja täielikult ohutud töövõtted,” selgitas Maidla süsteemse õppeprogrammi olulisust.

    Täna alustanud õppeprogrammile on 11 erinevat elektritööde firmat saatnud 20 õppurit ja 16 kogenud juhendajat, kes õppureid kogu aasta vältel toetamas ja juhendamas on.

    Kaks kolmandiku jaotusvõrgu elektrikute õppest toimub töökohal. Elektrilevi õppeväljakule tullakse paaril korral kuus kaheks-kolmeks päevaks, kuulatakse teooria loenguid ja kinnistatakse kuuldut kohe praktiliste ülesannetega õppeväljakul.

    Jaotusvõrgu elektrike õppe eesmärgiks on tõsta elektrike pädevust ja oskusi, et aidata sellega kaasa tulemuslikule ja kvaliteetsemale tööle. Oktoobri kuus loodame alustada ka teise 20 õppuriga grupiga ning järgmise nelja aasta jooksul on eesmärgiks seatud 150 jaotusvõrgu elektriku koolitamine. Töökohapõhist õpet rahastatakse Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest programmi "Praktikasüsteemi arendamine kutse- ja kõrghariduses sh õpetajakoolituse koolipraktika", "Kutsehariduse maine tõstmine, õpipoisiõppe laiendamine" ja "Keeleõppetegevused edukamaks toimetulekuks tööturul" (PRÕM).

    Maret Reinumägi
    Elektrilevi kommunikatsioonispetsialist
    Tel 5693 8148
    [email protected]
    Kõik uudised