Anname särtsu!

Enefit VOLT - tervet Eestimaad hõlmav elektriautode 100% roheline kiirlaadimisvõrgustik on kohal.

Uurin lähemalt

Elekter. Kõikjal.

Uus päikesepaneelide ja akudega hajajaam toob elektri kõikjale kuhu vaja.

Vaatan lähemalt

Tulevik on täna!

Elektrilevi internetivõrgu rajamine on hoo sisse saanud ja peagi saab nautida kiiret internetti ja telepilti pea kõikjal Eestis.

Vaatan lähemalt

Elektrivõrgu hetkeolukord

Vaata oma kodupiirkonna elektrivarustust ja tutvu soovitustega elektrikatkestuse korral.

Vaatan kaarti Tutvun soovitustega

Elektrilevi

Elektrilevi on Eesti suurim võrguettevõte, tuues elektri kohale pea kõikidesse kodudesse ja ettevõtetesse. Arendame lisaks elektrivõrgule kiire interneti võrku, elektritranspordi laadimisvõrku ja haldame nii Tallinna kui ka Tartu tänavavalgustust. Soovime olla võrguteenuste digitaliseerimise suunanäitajaks nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Loen lähemalt

Uudised

Palume esinduse külastusel järgida lihtsaid reegleid, et hoida ennast ja teisi:

 • Palume haigusnähtudega esindustesse mitte tulla.
 • Külasta võimalusel esindust üksi.
 • Mõtle eelnevalt oma vajadus läbi, et kohapealne protsess sujuks kiiremini.
 • Palume hoida vähemalt 2 meetrist vahemaad teistest inimestest.
 • Palume desinfitseerida käsi ENNE ja PÄRAST kontakti. Desinfitseerimiseks saab kasutada ukse läheduses asuvat desinfitseerimisvahendit või küsi selle asukohta teenindaja käest.
 • Soovitame kasutada meiega suhtlemiseks esmajärjekorras digitaalseid kanaleid.
 • Kontaktid

  Tööpäevadel kell 8-18 abistab kliente meie nõustamiskeskus tel 777 1545 või info@elektrilevi.ee.

  Ärikliendid saavad tööpäevadel kell 9.00-17.00 pöörduda ärikliendi telefonil 777 1747 või ariklient@elektrilevi.ee.
  Riketest saab teada anda ööpäevaringselt telefonil 1343. Toiminguid saab endiselt teha ka meie iseteeninduses.

  Elektrilevi hangib esimesed avalikud elektriautode kiirlaadijad

  30.05.2019

  Elektrilevi kuulutas välja rahvusvahelise hanke, mille eesmärgiks on hankida uue põlvkonna kiirlaadijad, mis hakkavad elektriautode omanikke teenindama kümnes erinevas avalikus kiirlaadimispunktis.

  Elektrilevi küsib hankes hinnapakkumist kolme erinevasse võimsusklassi kuuluva kiirlaadija soetamiseks: 50 kW, 80-120 kW ja üle 150 kW laadijad. „Tänane elektriautode kiirlaadimisvõrgustik Eestis koosneb 50 kW laadijates, kus keskmise elektriauto aku täis laadimine võtab aega ligikaudu 45- 60 minutit. Sõltuvalt autost ja asukohast võib see olla täiesti piisav. Samas on müügile tulnud ja tulemas ka suurema akuga sõidukeid, mille juhid peavad olemasolevates kiirlaadijates aku täislaadimiseks varuma pea kaks korda kauem aega,“ ütles Elektrilevi elektritranspordi juht Marko Viiding.


  „Seetõttu on mõistlik teatud asukohtades kaaluda ka näiteks 100 kW või 150 kW võimsusega kiirlaadijaid, kus aku saab täis juba ligi 30 minutiga,“ lisas ta. „ELMO võrgustikust tuntud CHAdeMO pisikutele lisaks hakkavad uutel kiirlaadijatel olema ka CCS pistikud. CHAdeMO pistikuga saab laadida Jaapani päritolu elektriautosid ning adapteri abil Teslasid, samas kui CCS-pistikuga saab hakata laadima ka Euroopa ja Korea päritolu elektriautosid,“ ütles Viiding.

  Elektrilevi rajatavas võrgus hakkab avalikku laadimisteenust pakkuma Eesti Energia, kes töötab elektriautode omanikele välja kasutajasõbraliku ja mugava laadimisteenuse. Elektrilevi ja Eesti Energia koostöös peaksid esimesed kümme avalikku elektriautode kiirlaadimispunkti hakkama teenust pakkuma juba selle aasta jooksul.

  Elektrilevi on suurim võrguettevõte Eestis, hallates ligikaudu 60 000 kilomeetrit elektriliine ja 24 000 alajaama. Lisaks haldab Elektrilevi tänavavalgustusvõrku Tallinnas ja Tartus ning ehitab üle-eestilist kiire interneti võrku.

  Kõik uudised