Abiinfo / Paketid

Kehtivat hinnapaketti saad vaadata meie iseteeninduses, „Võrgulepingud ja -paketid" lehel.

Hinnapaketi vaatamiseks ja muutmiseks kliki sobiva tarbimiskoha aadressil. Avaneb võrgulepingu leht, kus on toodud hinnapaketi kalkulaator.

Paketikalkulaator soovitab sobivaimat hinnapaketti koos aastamaksumusega. Arvutus põhineb Sinu viimase 12 kuu tarbimisel. Kui soovid paketti muuta, vali sobivaim pakett ja kliki nupu „Muudan paketti". Valitud uus hinnapakett hakkab kehtima järgmisest kalendrikuust.

Hinnapaketi valik sõltub tarbimiskoha tüübist (nt korter või eramu) ja tarbimise suurusest. Samuti oleneb paketi valik sellest, kas tarbid elektrit rohkem päevasel ajal või pigem öösiti ja nädalavahetustel.

Kõige lihtsamini saab hinnakalkulaatoriga võrrelda ja leida sobivaima võrgupaketi. Kalkulaator asub meie iseteeninduses, võrgulepingu lehel.

Kui sõlmid uue võrgulepingu, siis aitab paketikalkulaator samuti hinnapaketti valida. Võrgulepingu pakettide kirjelduste kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Hinnapaketti võib soovi korral vahetada ka mitu korda aastas ja hinnapaketi muutmine on tasuta.

Kõige mugavam on paketi sobivust kontrollida ja paketti vahetada iseteeninduses. Uus pakett hakkab kehtima järgmisest kalendrikuust.

 • Põhihind (elektri edastamine) kehtib ööpäevaringselt, sõltumata nädalapäevast.
 • Päevahind (elektri edastamine: päev) kehtib esmaspäevast reedeni (v.a riiklik püha) kell 7.00-22.00 (kui hinnapaketis ei ole määratud teisiti).
 • Ööhind (elektri edastamine: öö) kehtib esmaspäevast reedeni (v.a riiklik püha) kell 22.00-7.00 ning laupäeval, pühapäeval ning riiklikul pühal kogu ööpäeva jooksul (kui hinnapaketis ei ole määratud teisiti).
 • Uued, mitmetariifsed paketid Võrk 5, Võimsus Aeg VMA5, Keskpingel liinil Aeg VKL5, Keskpingel alajaamas Aeg VKA5:

 • Päevatarbimise tipuaja hind (elektri edastamine: päev tipuaeg) kehtib perioodil novembrist märtsini: esmaspäevast reedeni (v.a riiklik püha) ajavahemikus kell 9.00 kuni 12.00 ja 16.00 kuni 20.00;
 • Puhkepäeva tipuaja hind (elektri edastamine: puhkepäeva tipuaeg) kehtib perioodil novembrist märtsini laupäeval, pühapäeval ning riiklikel pühadel ajavahemikus kell 16.00 kuni kell 20.00.

 • Vaatan hinnapakette

  Kas said oma küsimusele vastuse?

  Jah
  Ei

  Sellega koos vaadatakse

  Võrguleping

  Võrgulepingu sõlmimine ja lõpetamine.

  Loen lähemalt »
  Tingimused

  Elektrilevi teenuste tüüptingimused.

  Loen lähemalt »

  Ei leidnud vastust? Võta meiega ühendust!

  Klienditeenindus
  777 1545

  Välisriigist helistades: +372 777 1545
  Kõnedele vastame E-R 8.00-18.00
  [email protected]

  Äriklienditeenindus
  777 1747

  Välisriigist helistades: +372 777 1747
  Kõnedele vastame E-R 9.00-17.00
  [email protected]

  Millisele küsimusele Sa vastust ei leidnud?

  E-post on kohustuslik