Abiinfo / Paketid

Kehtivat hinnapaketti saad vaadata meie iseteeninduses, „Võrgulepingud ja -paketid" lehel.

Hinnapaketi vaatamiseks ja muutmiseks kliki sobiva tarbimiskoha aadressil. Avaneb võrgulepingu leht, kus on toodud hinnapaketi kalkulaator.

Paketikalkulaator soovitab sobivaimat hinnapaketti koos aastamaksumusega. Arvutus põhineb Sinu viimase 12 kuu tarbimisel. Kui soovid paketti muuta, vali sobivaim pakett ja kliki nupu „Muudan paketti". Valitud uus hinnapakett hakkab kehtima järgmisest kalendrikuust.

Hinnapaketi valik sõltub tarbimiskoha tüübist (nt korter või eramu) ja tarbimise suurusest. Samuti oleneb paketi valik sellest, kas tarbid elektrit rohkem päevasel ajal või pigem öösiti ja nädalavahetustel.

Kõige lihtsamini saab hinnakalkulaatoriga võrrelda ja leida sobivaima võrgupaketi. Kalkulaator asub meie iseteeninduses, võrgulepingu lehel.

Kui sõlmid uue võrgulepingu, siis aitab paketikalkulaator samuti hinnapaketti valida. Võrgulepingu pakettide kirjelduste kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Hinnapaketti võib soovi korral vahetada ka mitu korda aastas ja hinnapaketi muutmine on tasuta.

Kõige mugavam on paketi sobivust kontrollida ja paketti vahetada iseteeninduses. Uus pakett hakkab kehtima järgmisest kalendrikuust.

Päevatariif kehtib esmaspäevast reedeni suveajal kell 8–24 ja talveajal kell 7–23. Öötariif kehtib suveajal kell 24–8 ja talveajal kell 23–7 ning kõigil laupäevadel ja pühapäevadel. Argipäevadele langevatel riiklikel pühadel kehtivad samad tariifid, mis tavalistel argipäevadel.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah
Ei

Sellega koos vaadatakse

Võrguleping

Võrgulepingu sõlmimine ja lõpetamine.

Loen lähemalt »
Tingimused

Elektrilevi teenuste tüüptingimused.

Loen lähemalt »

Ei leidnud vastust? Võta meiega ühendust!

Klienditeenindus
777 1545

Välisriigist helistades: +372 777 1545
Kõnedele vastame E-R 8.00-18.00
info@elektrilevi.ee

Äriklienditeenindus
777 1747

Välisriigist helistades: +372 777 1747
Kõnedele vastame E-R 9.00-17.00
ariklient@elektrilevi.ee

Millisele küsimusele Sa vastust ei leidnud?

E-post on kohustuslik