Esitan küsimuse

Ajutise võrguühenduse kilbi rent

  • Kui vajate lühiajalist võrguühendust
  • Vajate elektrit enne alalise võrguühenduse valmimist
  • Alternatiiv generaatorile

Kilbi rent on kiire ja lihtne lahendus tarbida lühiajaliselt elektrit kohas, kus puudub alaline võrguühendus. Pakume kuni 63 A lahendust.

Ajutise kilbi renti pakume näiteks spordiürituste, vabaõhulavastuste ja sildade/teede remondi jaoks, kui generaatori kasutamine ei ole otstarbekas.

Juhul, kui vajate elektrit enne alalise liitumispunkti valmimist, on võimalik sõlmida ajutise võrguühenduse leping. Selleks peab teil olema sõlmitud alalise võrguühenduse liitumisleping ja tasutud esimene osamakse. Ka sellisel juhul on ajutise võrguühenduse saamine tasuline.

Ajutise kilbi renti saame pakkuda vaid seal, kus on võimalik kilp paigaldada alajaama kõrvale, jaotuskilbi kõrvale või elektriliini mastile. Ühendame elektrivõrku ajutise elektrikilbi koos arvesti, pistikupesa ja rikkevoolukaitsmega. Teie ajutise tarbimiskohani tuleb elekter viia pikendusjuhtmega.

Ajutise kilbi rent kuni 6 kuuks

  • Kuni 35 A maksab 840,00 eurot
  • 40 – 63 A maksab 1020,00 eurot

Hind sisaldab tehnilise lahenduse koostamist, arvesti paigaldust, elektrikilbi võrguga ühendamist ja hilisemat lahtiühendamist. Teie jaoks on see täisteenus, millega täiendavaid ehituskulusid ei kaasne. Summa sisaldab vajalikke ühendusi ja materjale kuni 63 A „pistikupesa" saamiseks kuni 6 kuuks. Lisanduvad tarbitava elektri hind ja võrgutasu.

Soovi korral on võimalik ajutise kilbi renti pikendada kuni 6 kuuks. Sel juhul maksab 1-30 päeva rent 90 eurot (hind sisaldab km).

Juhul kui meil kilbi renti pakkuda pole võimalik, tuleb Teil tasuda tehniliste tingimuste eest ning ehitada ajutine võrguühendus ja tasuda pingestamise ning hilisema lahtühendamise eest.

Ajutise võrguühenduse tellimiseks täitke palun tehniliste tingimuste taotlus.

Tegemist on turul vabalt saadava teenusega, mille osutamisel Elektrilevi konkureerib kõigi sama teenuse pakkujatega.