Elektrilevi investeeringud

Et teha tagasi 80ndatel ja 90ndatel tekkinud investeerimispausi ja vähendada elektrikatkestusi, on Elektrilevi paljude järgnevate aastate tähtsaim siht võrgu uuendamine.

Investeeringutest lähemalt »
Vaatan kõiki aktuaalseid teemasid »

Elektriohutus

Vaid 5% lapsevanematest hoiatab oma lapsi välise elektrivõrgu ohtude eest. Enamus lapsevanematest ei tea, et elektriõnnetusi saab vältida, kui nende ennetamisest rääkida!

Lapsevanem, räägi oma lapsele elektriohtudest!

Testin elektriohutuse alaseid teadmisi »
Elektriohutusest lähemalt »

Kauglugemine

Asendame kõik tavalised arvestid kaugloetavatega hiljemalt 2016. aasta lõpuks. Perioodil 2013–2016 paigaldame ligikaudu 630 000 kaugloetavat arvestit.

Kauglugemisest lähemalt »
Vaata, millal uus arvesti Sinuni jõuab »

Klienditeenindus

Elektrilevi klienditeeninduse esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis, kus saab sõlmida võrgu- ja liitumislepinguid ning lahendada teisi elektrivõrguga seotud küsimusi.

Vaata esinduste lahtioleku aegu »

Elektrilevi investeeringud

Prioriteediks elektrikatkestuste vähendamine

Elektriohutus

Vältige ohtusid ise ja rääkige neist ka lapsele

Kauglugemine

Vabastab näiduteatamisest

Klienditeenindus

Elektrilevi esindused

Katkestused

Kaart
Hetkeseis:
Seoses elektrikatkestuste kaardi arendustöödega ei ole kaart veebis ajutiselt kättesaadav. Taastame ligipääsu rikkekaardile esimesel võimalusel. Infot elektrikatkestuste kohta saab rikketelefonilt 1343.
Seoses halvenevate ilmaoludega võib elektrivõrgus 02. ja 03. märtsil tekkida tavapäraset rohkem rikkeid. Kõrvaldame need esimesel võimalusel.
Teata rikkest telefonil 1343!

Blogi

Kauglugemisega saab klient ise elektriarvet mõjutada

Tõnu Roosve, Elektrilevi tootejuht
Pea kellelegi pole ilmselt uudis see, et elektrikoguste kauglugemine toob kliendile selle eelise, et enam pole vaja arvestinäitu teatada. Uued arvestid mõõdavad tarbimist tunni kaupa ja edastavad info automaatselt võrguettevõtjale. Edasi »