Anname särtsu!

Enefit VOLT - tervet Eestimaad hõlmav elektriautode 100% roheline kiirlaadimisvõrgustik on kohal.

Uurin lähemalt

Elekter. Kõikjal.

Uus päikesepaneelide ja akudega hajajaam toob elektri kõikjale kuhu vaja.

Vaatan lähemalt

Tulevik on täna!

Elektrilevi internetivõrgu rajamine on hoo sisse saanud ja peagi saab nautida kiiret internetti ja telepilti pea kõikjal Eestis.

Vaatan lähemalt

Elektrivõrgu hetkeolukord

Vaata oma kodupiirkonna elektrivarustust ja tutvu soovitustega elektrikatkestuse korral.

Vaatan kaarti Tutvun soovitustega

Elektrilevi

Elektrilevi on Eesti suurim võrguettevõte, tuues elektri kohale pea kõikidesse kodudesse ja ettevõtetesse. Arendame lisaks elektrivõrgule kiire interneti võrku, elektritranspordi laadimisvõrku ja haldame nii Tallinna kui ka Tartu tänavavalgustust. Soovime olla võrguteenuste digitaliseerimise suunanäitajaks nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Loen lähemalt

Uudised

Palume esinduse külastusel järgida lihtsaid reegleid, et hoida ennast ja teisi:

 • Palume haigusnähtudega esindustesse mitte tulla.
 • Külasta võimalusel esindust üksi.
 • Mõtle eelnevalt oma vajadus läbi, et kohapealne protsess sujuks kiiremini.
 • Palume hoida vähemalt 2 meetrist vahemaad teistest inimestest.
 • Palume desinfitseerida käsi ENNE ja PÄRAST kontakti. Desinfitseerimiseks saab kasutada ukse läheduses asuvat desinfitseerimisvahendit või küsi selle asukohta teenindaja käest.
 • Soovitame kasutada meiega suhtlemiseks esmajärjekorras digitaalseid kanaleid.
 • Kontaktid

  Tööpäevadel kell 8-18 abistab kliente meie nõustamiskeskus tel 777 1545 või info@elektrilevi.ee.

  Ärikliendid saavad tööpäevadel kell 9.00-17.00 pöörduda ärikliendi telefonil 777 1747 või ariklient@elektrilevi.ee.
  Riketest saab teada anda ööpäevaringselt telefonil 1343. Toiminguid saab endiselt teha ka meie iseteeninduses.

  Elektrilevi ehitab esimese ühistaristu Tiskreoja elurajooni

  14.11.2019

  Elektrilevi rajab pilootprojektina tulevikustandarditele vastavasse Tiskreoja elurajooni Tallinna külje all esimese ühistaristu, mis tähendab, et korraga valmib ressursse säästvalt nii elektri, side, elektriautode laadimise kui ka targa tänavavalgustuse võrk.

  „Uute elupiirkondade ehitamisel on mitmete erinevate eluks vajalike taristute rajamine üldjuhul üsna ajamahukas, tehniline ja ressursirohke. Kuna aga Elektrilevil on võimekus rajada nelja erineva taristu võrku, siis leidsime, et oluliselt mõistlikum on rajada üks ühistaristu, mis kõiki neid võrke sisaldab,“ rääkis Eesti suurima võrguettevõtte Elektrilevi juhatuse liige Taavo Randna.

  Esimene ühistaristu projekt viiakse läbi koostöös kinnisvaraarendusettevõttega Invego, kes rajab Tallinna külje alla tulevikustandarditele vastavat rohkem kui 400 koduga Tiskreoja elurajooni.


  Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul lihtsustab ja kiirendab ühistaristu rajamine otseselt arendamise protsessi. “Tiskreoja on terviklik tuleviku elurajoon, kus tänu kõige kaasaegsematele lahendustele suudame ka kõrge kvaliteedi juures teha kodude hinnad ostjasõbralikeks ja kodude valmimistähtajad lühemaks,” selgitas Vähi.

  „Elektri- ja kiire internetivõrgu koos ehitamist oleme praktikseerinud juba rohkem kui aasta. Hetkel käib Elektrilevi operaatorineutraalse kiire interneti võrgu ehitamine elektritaristule paljudes maakondades üle Eesti,“ ütles Randna. „Kaasaegne sidevõrk on tänapäeval muutunud eluks vajalikuks teenuseks, mis uute elurajoonide ehituses on enesestmõistetav osa“.

  „Rajame Tiskreojale ka targa juhtimissüsteemiga tänavavalgustuse, kus võrgu juhtimine käib individuaalse valgusti põhiselt ning automaatselt vastavalt loomuliku välisvalguse tasemele,“ lisas Randna. „See muudab tänavavalgustuse haldamise soodsamaks ja energiasäästlikuks“.

  Tänavavalgustusvõrguga on otseselt seotud ka elektriautode laadimisvõrgustik. Laadimispunktid tulevad tänavavalgustuspostidele. Elektrilevi plaan on Tiskreoja kinnistutele rajada ligikaudu 40 teenusepõhist laadimispunkti. Teisisõnu hakkab iga kümne parkimiskoha jaoks olema üks koht elektriautode laadimiseks.

  “Tiskreoja elanikele on korraga tagatud stabiilne elektriühendus, kiire operaatorineutraalne internetivõrk, nutikas ja säästlik tänavavalgustus õuealadel ning elektriautode laadimisvõimalus kohe oma kodu juures,” kirjeldas Vähi ning rõhutas, et Tiskreoja on esimene elamuarendus Eestis, mille elanikele kõik see läbi moodsa ühistaristu terviklahendusena rajatakse.

  Elektrilevi on suurim võrguettevõte Eestis, hallates ligikaudu 60 000 kilomeetrit elektriliine ja 24 000 alajaama ning ehitab tervet Eestit katvat kiire interneti võrku. Lisaks haldab Elektrilevi tänavavalgustusvõrku Tallinnas ja Tartus ning on arendamas kaasaegset elektriautode laadimisvõrgustikku.

  Kõik uudised