Kauglugemisega saab klient ise elektriarvet mõjutada

Tõnu Roosve, Elektrilevi tootejuht 09.11.2016

Pea kellelegi pole ilmselt uudis see, et elektrikoguste kauglugemine toob kliendile selle eelise, et enam pole vaja arvestinäitu teatada. Uued arvestid mõõdavad tarbimist tunni kaupa ja edastavad info automaatselt võrguettevõtjale. Edasi »

Kuidas ettevõte saab võrguteenuse kulusid vähendada?

Arno Viirok, Elektrilevi müügispetsialist 09.11.2016

Tänapäeva tööstuslikud elektriseadmed tarbivad nii aktiiv- kui ka reaktiivenergiat. Reaktiivenergia on seega ühtepidi tööstuses kasutatavate seadmete tööks vajalik, kuid teisalt põhjustab võrgus väärtusliku aktiivenergia kadu ehk võrguteenuse osutamiseks klientidele suuremaid kulusid. Edasi »

Ettevõtted saavad Elektrilevilt uusi kasulikke teenuseid

09.11.2016

Valdava osa Elektrilevi tegevusest moodustab reguleeritud võrguteenus – ehitame ja hooldame liine ja alajaamasid, et klientidele elekter kohale tuua. Üha rohkem pakume oma kompetentsi aga ka erinevate teenustega konkurentsiturul. Allpool leiate ülevaate levinumatest Elektrilevi teenustest, mis võivad Teiegi ettevõttele kasulikud olla. Edasi »

Valmistume tormideks

Aivar Sõõru, Elektrilevi juhtimiskeskuse sektorijuhataja 26.09.2016

Ilma ennustamine on tänamatu töö, kuid selge on see, et sügishooajale vastu minnes peame arvestama, et tormi tõenäosus on tavapärasest suurem. Tänavu tabas tormiilm meid isegi suvel – kolm järjestikust tormilainet ja 3.juulil tekkinud tromb puistas Lõuna-Eestis puid liinile nii, et tekkis olukordi, kus näiteks 300-meetrisel lõigul oli liinile murdunud 70 puud. Edasi »