Esitan küsimuse

Ehitusaegne kilp

  • Kui liitumine on valmis ja vajate elektrit ehituseks
  • Meie paigaldame kilbi ja avame voolu
  • Saate täislahenduse koos vajalike dokumentidega

Kui me oleme võrguühenduse valmis ehitanud ja te vajate elektrit maja ehitamiseks, siis on meil olemas sobiv lahendus ehitusaegse kilbi näol. Pakume täislahendust – pärast paigaldamist sõlmime teiega võrgulepingu ja avame voolu. Kilpi saab tellida üle Eesti.

Kui palju maksab?

  • Ehitusaegne kilp koos vajalike ühendamistöödega maksab 384 eurot (koos km-ga). Standardlahendus näeb ette ehitusaegse kilbi paigaldamise liitumispunktist kuni 3 m kaugusele.
  • Kui soovite ehituskilpi kaugemale kui 3 m liitumispunktist, saate pikema kaabli, mille iga lisameeter maksab 4,80 eurot (hind km-ga).
    Lisaks on võimalik kaabli kaitsmiseks juurde osta kaablikõri, mille hind on 1,20 eurot meeter (hind km-ga). Erilahenduste korral lisandub täiendavate tööde ja materjali maksumus.

Milline on ehitusaegne kilp?

Ehitusaegne kilp on teisaldatav. Kilp on varustatud rikkevoolukaitsmete ja pistikupesadega elektritarbimise koheseks alustamiseks. Kilbi saab ühendada liitumispunktiga, mille peakaitse on kuni 32 A.

Kilbiga anname kaasa nõuetekohasuse deklaratsiooni, mis on aluseks liitumispunkti pingestamiseks ehk voolu avamiseks. Kilbi paigaldaja annab teile kilbi kasutamise juhendi ja selgitab ehitusaegse kilbiga seotud elektriohutuse küsimusi.

Kas ehitusaegne kilp tuleb hiljem tagastada?

Kilp jääb Teie omandisse. Saate seda hiljem kasutada ohutuks elektritarbimiseks õues, näiteks elektriauto laadimiseks, õuevalgustuseks, muruniiduki või muude elektritööriistade kasutamiseks.

Prinditav tellimisvorm (doc) »

Tegemist on turul vabalt saadava teenusega, mille osutamisel Elektrilevi konkureerib kõigi sama teenuse pakkujatega.