Meie inimesed

Elektrilevi struktuur

Elektrilevis töötab pea 30 inimest üle Eesti. Meie meeskonda kuuluvad tõelised energeetika ja elektrivõrgu asjatundjad.

Töötajate e-posti aadress on kujul:

eesnimi.perenimi@elektrilevi.ee

Juhatus

Mihkel Härm

Juhatuse esimees


Juhatuse liikmed ja valdkonnajuhid

Rasmus Armas

Varahaldusjuht (juhatuse liige)

Rudolf Penu

Regulaator- ja õigusvaldkonna juht


Turundus ja kommunikatsioon

Anu Adra Entsik

anu.adra-entsik@elektrilevi.ee

Tel: 509 0241


Finants

Tõnu Roosve

Võrguteenuse arendusjuht

tonu.roosve@elektrilevi.ee

Jano Aunbaum

Üksuse juht

jano.aunbaum@elektrilevi.ee

Marii Uduvee

Tootjaliitumiste tootejuht

marii.uduvee@elektrilevi.ee

Gerli Kaljuvee

Kliendikogemuse juht

gerli.kaljuvee@elektrilevi.ee


Regulatsioonid ja õigus

Rudolf Penu

Valdkonna juht

rudolf.penu@elektrilevi.ee

Lembit Sünt

Turusuhete juht

lembit.sunt@elektrilevi.ee


Varahaldus

Rasmus Armas

Juhatuse liige

rasmus.armas@elektrilevi.ee

Heiki Mäeküla

Üksuse juht

heiki.maekula@elektrilevi.ee

Siim Isup

Talitluspidevuse juht

siim.isup@elektrilevi.ee