Tarkvara kasutamiseks tuleb eelnevalt sõlmida tarkvara kasutamise leping, mille sisu ja maksumusega saate tutvuda lepingu vormi kaudu. Kui olete lepingu sõlmimisest huvitatud, täitke palun kasutajaks registreerimise vorm ja saatke see digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile katlin.rebane@elektrilevi.ee.

Joonestustarkvara dokumentide vormid

Kui Teil tekib vormide täitmisel küsimusi, pöörduge palun Elektrilevi spetsialisti Kätlin Rebase poole telefonil 5804 0248. Pärast kasutajaks registreerimise vormi kättesaamist sõlmib Elektrilevi teiega lepingu ning väljastab kasutajanime ja parooli.

Elektrilevi poolt tarkvarasse ettevalmistatud joonestuskeskkonna ja skeemilehte blankettide saamiseks, tuleb sellese laadida vastav seadistusfail:

Tarkvaraga seotud küsimustele vastavad:

  • Elektrilevi spetsiifiliste funktsioonide ja skeemiparanduste vormistamisnõuded – Kätlin Rebane, e-post: katlin.rebane@elektrilevi.ee, tel 5804 0248 või Taavi Janno, e-post: taavi.janno@elektrilevi.ee, tel 5306 8552.
  • Tarkvara üldine funktsionaalsus – lisaks eeltoodud Elektrilevi kontaktisikutele võib pöörduda Kymdata OY klienditoe poole, tel 682 8574, e-post: tugi@cadsplanner.com, skype: CADS-Planner.