Liitumine
Selleks, et saada oma uude koju elekter ehk ühendada uus tarbimiskoht elektrivõrguga, on vaja esitada liitumistaotlus, mille alusel sõlmime liitumislepingu.

Elektrivõrguga liitumine on aeganõudev protsess, võttes vahel aega mitu kuud. Selle aja jooksul on vaja taotleda mitmeid liitumiseks vajalikke lubasid – ajame paberimajanduse Teie eest ise korda. Elektrivõrguga liitumiseks saab taotluse esitada ainult klienditeenindaja juures.
Lähemalt liitumisest »

Võrgulepingu sõlmimine
Enamasti on tarbimiskohtades vajalikud ühendused juba loodud ning sellisel juhul on vaja sõlmida ainult võrguleping, mis tavaliselt sõlmitakse koos elektrilepinguga.

Sõlmides võrgu- ja elektrilepingu, on Teil võimalus valida erinevate makseviiside ja hinnapakettide vahel ning osta vajaminevaid lisateenuseid. Võrgulepingu sõlmimine on lihtne ja seda saate teha meie klienditeenindustes.
Lähemalt võrgulepingu sõlmimisest »

Teenused

Kõik võrgu lisateenused »

 

Sündmused elektrivõrgus
Anname operatiivse ülevaate, kui palju on hetkel rikkelisi katkestusi ning millal toimuvad plaanilised katkestused. Samuti pakume infot kahjude ennetamise ja hüvitamise kohta ning juhiseid, kuidas toimida elektrikatkestuste korral ning kuidas elektrit ohutult kasutada.
Lähemalt sündmustest elektrivõrgus »