Esitan küsimuse

Reaktiivenergia kompensaator

  • Ärikliendile, kelle seadmed tarbivad reaktiivenergiat
  • Annab võimaluse raha säästa
  • Vajab ühekordset investeeringut

Reaktiivenergia on vajalik seadmete elektrimootorite ja toiteplokkide tööks. Reaktiivenergia põhilisteks tarbijateks on ärikliendid, kes kasutavad palju elektrimootoreid. Reaktiivenergia mõõtühik on kvarh (reaktiivne kilovoltamper-tund). Reaktiivenergia tasud kuuluvad võrgutasude hulka.

Kuidas reaktiivenergia kompenseerimisega saab kokku hoida?

Reaktiivenergia tarbimist võrgust saab klient ise mõjutada! Selleks soovitame Teil teha ühekordne investeering, mis seisneb reaktiivenergia kompensaatori paigaldamises tarbimiskohta.

Meie pakkumine

Võite meilt osta reaktiivenergia kompensaatori koos paigaldusega.
Esmalt viime läbi reaktiivenergia mõõtmised, et saaksime pakkuda sobiva suurusega kompenseerimisseadet. Meil on pakkuda eri tootjate kvaliteetsed seadmed, millele kehtib tehase garantii. Pakume võtmed-kätte-lahendust. Mõõtmistulemuste põhjal esitame Teile sobivate seadmete valiku ning juhime kogu projekti koos seadme paigaldusega.

Kui palju maksab?

Seadmete hinnad koos paigaldusega selguvad pärast mõõtmistulemusi. Kompenseeritava reaktiivenergia hulgast sõltub ka hangitava seadme võimsus ja maksumus. Mõõtmiste hind sõltub alajaamade ja mõõdetavate trafode arvust. Näiteks ühe mõõtepunkti mõõtmise hind algab 300 eurost.

Tegemist on turul vabalt saadava teenusega, mille osutamisel Elektrilevi konkureerib kõigi sama teenuse pakkujatega.