Hetkeseis:
Seoses elektrikatkestuste kaardi arendustöödega ei ole kaart veebis ajutiselt kättesaadav. Taastame ligipääsu rikkekaardile esimesel võimalusel. Infot elektrikatkestuste kohta saab rikketelefonilt 1343.
Seoses halvenevate ilmaoludega võib elektrivõrgus 02. ja 03. märtsil tekkida tavapäraset rohkem rikkeid. Kõrvaldame need esimesel võimalusel.
Teata rikkest telefonil 1343!

Katkestuste kaart »

Kuidas käituda, kui elekter läheb ära »

Kuidas rikkeid kõrvaldatakse »

Kaart

Kahjude hüvitamine
Elektrivõrgus võib aeg-ajalt paratamatult esineda häireid. Need võivad tekkida kas lülitamiste või liini rikete tagajärjel, samuti vääramatu jõu, näiteks äikese tõttu. Kui meie põhjustatud või meie kontrollitavast sündmusest elektrivõrgus tekib Teie varale kahju, hüvitame selle. Selleks tuleb meile esitada kahjunõude avaldus.
Lähemalt kahjude hüvitamisest »

Kahjude ennetamine
Selliste kahjude ennetamiseks, mille ärahoidmist me ei saa mõjutada ja seega kahjusid hüvitada, näiteks äikesest või tarbimiskoha enda elektrisüsteemist tingitud kahjud, on elektriseadmeid võimalik kaitsta spetsiaalsete kaitseseadmete abil. Õigesti paigaldatud kaitseseadmed parandavad elektriseadmete töökindlust ja kasutamise ohutust.
Lähemalt kahjude ennetamisest »

 

Elektriohutus
Teadmatuse, ettevaatamatuse või hooletuse tõttu võib elekter põhjustada raskeid õnnetusi. Seepärast on vaja teada ja aega-ajalt meelde tuletada, kuidas elektriseadmeid ohutult kasutada ja rikete puhul käituda.
Lähemalt ohutusest »