Head kliendid! Seoses jaanipühadega on 22.06 Elektrilevi klienditeeninduse infotelefon 777 1545 avatud kuni kella 15ni. Äriklienditelefon 777 1747 on avatud kuni kella 14ni. 23. ja 24. juunil oleme suletud.

Soodsam võrgupakett? Iseteeninduses saad vaadata, kas valitud pakett on sobivaim ning soovi korral paketti vahetada. Vaatan võrgupaketi sobivust »
Mikrotootjate liitumistaotluste hulk on rekordiliselt kõrge. Palume varuda kannatust pakkumise saamisel! Vaatan tähtaegu »
Võrgutasust. Loen lähemalt »

Hea klient!

Hetkel on Elektrilevi klienditelefonil pikemad ootejärjekorrad. Vabandame ebamugavuste pärast!

MARU rakendus muudab infovahetuse maru lihtsaks

● Teata elektrikatkestusest
● Anna märku ohtlikust olukorrast
● Saa infot rikke likvideerimisest
● Aktiveeri rikketeate märguanded

Vaatan lähemalt

Minu võrgulepingud

Sõlmi või lõpeta leping, muuda hinnapaketti

Vaatan võrgulepinguid

Minu tarbimisajalugu

Analüüsi oma tarbimist

Vaatan tarbimisajalugu

Minu liitumised

Jälgi oma liitumiste teekonda, esita uus taotlus

Vaatan töös liitumisi

Minu andmed

Muuda oma kontaktandmeid või telli teavitusi

Vaatan kontaktandmeid

Elektrivõrgu hetkeolukord

Vaata oma kodupiirkonna elektrivarustust ja tutvu soovitustega elektrikatkestuse korral.

Vaatan kaarti Tutvun soovitustega

Elektrilevi

Elektrilevi on Eesti suurim võrguettevõte, tuues elektri kohale pea kõikidesse kodudesse ja ettevõtetesse. Meie ambitsioon on pakkuda klientidele ja ühiskonnale erakordset väärtust suuri võrke efektiivselt koos arendades ja hallates. Meie töö tulemusena muutub elektrivõrguteenus järjest töökindlamaks. 

Loen lähemalt

Uudised

Palume esinduse külastusel järgida lihtsaid reegleid, et hoida ennast ja teisi:

 • Palume haigusnähtudega esindustesse mitte tulla.
 • Külasta võimalusel esindust üksi.
 • Mõtle eelnevalt oma vajadus läbi, et kohapealne protsess sujuks kiiremini.
 • Palume hoida vähemalt 2 meetrist vahemaad teistest inimestest.
 • Palume desinfitseerida käsi ENNE ja PÄRAST kontakti. Desinfitseerimiseks saab kasutada ukse läheduses asuvat desinfitseerimisvahendit või küsi selle asukohta teenindaja käest.
 • Soovitame kasutada meiega suhtlemiseks esmajärjekorras digitaalseid kanaleid.
 • Kontaktid

  Tööpäevadel kell 8-18 abistab kliente meie nõustamiskeskus tel 777 1545 või [email protected].

  Ärikliendid saavad tööpäevadel kell 9.00-17.00 pöörduda ärikliendi telefonil 777 1747 või [email protected].
  Riketest saab teada anda ööpäevaringselt telefonil 1343. Toiminguid saab endiselt teha ka meie iseteeninduses.

  Elektrilevi alustab kiire interneti võrgu rajamist Veskimetsas

  16.04.2018

  Elektrilevi alustab sel nädalal kiire interneti võrgu rajamist Tallinnas Veskimetsas. Koos ehituspartneriga Corle käib Veskimetsas esimene elektri- ja sidevõrgu ühistööde pilootprojekt, mille käigus jõuab kiire interneti võrk ligi 500 majapidamisele.

  Tööd ühildatakse elektrivõrgu uuendamisega, mis loob mõlema võrguteenuse seisukohalt efektiivsust ja kulusäästu. Veskimetsa avatud kiire interneti võrk peaks valmima prognooside kohaselt 2018. a. esimese poole lõpuks.

  „Veskimetsa on sidevõrgu rajamise esimeseks pilootprojektiks väga sobiv asukoht, kuna annab meile hea ülevaate, millised on kiire interneti võrgu ehitamise eripärad tiheasustusega piirkonnas koosmõjus elektrivõrgutöödega,“ ütles Elektrilevi juhatuse liige Taavo Randna. „Järgmiste pilootidega katsetame sidevõrgu rajamist teistsugustes tingimustes, sealhulgas hajaasustusega piirkondades“.

  Veskimetsa pilootprojekti käigus rajatava Elektrilevi kiire interneti võrguga liitumise ühekordseks hinnaks kliendile on 240 eurot. Avatud võrgus hakkavad liitunud tarbijatele teenust pakkuma sideoperaatorid vastavalt enda hinnakirjale. „Meie rajame võrgu, internetiteenust hakkab klient ostma talle sobiva sideoperaatori käest,“ selgitas Randna.

  Veskimetsa piirkonnas kiire interneti võrku ehitama hakkav ettevõte Corle on varem elektri- ja sidevõrku koos ehitanud Soomes. „Kahe võrgu ühisehitus nõuab nii elektri- kui ka sidevõrgu spetsialistide koostööd optimaalseima insenertehnilise lahenduse leidmiseks. Samuti peavad omavahel kokku sobima valitud materjalid ja paigaldustehnoloogiad,“ tõi Corle juhatuse liige Priit Uuemaa esile väljakutsed, mis elektri- ja sidevõrgu koos rajamine esitab.

  Veskimetsa kiire interneti võrgu ehitamise pilootprojekt on osa Elektrilevi soovist rajada Eestis avatud sideturg, mis kasutab kiire interneti kohale toomiseks elektritaristut, mille abil saavad teenust pakkuda kõik sideoperaatorid. 2018. aasta jooksul plaanib Elektrilevi avatud kiire interneti võrgu ehitamist piloteerida veel teisteski Eesti piirkondades.

  Elektrilevi on suurim jaotusvõrguettevõte Eestis ning haldab ligikaudu 60 000 kilomeetrit elektriliine ja 24 000 alajaama. Lisaks sellele pakub Elektrilevi ka mitmeid vabaturuteenuseid, millest suurim on hetkel Tallinna ja Tartu tänavavalgustuse haldamine, kus just tänu taristu ühiskasutusele on suudetud tõsta tänavavalgustuse kvaliteeti, rikete parandamise operatiivsust ja on oluliselt vähendatud halduskulusid.

  Peeter Liik
  kommunikatsioonispetsialist
  Tel: 55548206
  [email protected]

  Kõik uudised